Чемпіонат міста з панкратіону

13 - 14 жовтня в залі інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка відбувся традиційний відкритий чемпіонат м. Суми з панкратіону.

Даний чемпіонат влючено в календар спортивно-масових заходів відділу сім`ї, молоді та спорту Сумської міської ради. Безпосереднє проведення змагань забезпечувалося судійською колегією Сумської обласної організації Федерації панкратіону України на чолі із заслуженим тренером України, старшим тренером національної збірної з панкратіону Сергієм ЧЕРЕДНІЧЕНКОМ.

Цього разу у змаганнях взяли участь юнаки та дівчата 1999- 2000, 1997-1998 р.н. і змагалися вони в розділі «BJJ» (бразильське джиу-джитсу), який включено в програму панкратіону в 2010 році. Гостями турніру були спортсмени з м. Лебедин (Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка), м. Путивль (СК «Олімп», Путивльська районна ДЮСШ). Наше місто було презентовано юними спортсменами з «Сумської ДЮСШ єдиноборств», ДЮСШ «Спартаківець», Сумської обласної ДЮСШ єдиноборств, Сумської ОДЮСШ, державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка.

У віковій групі 1999-2000 р.н. перші місця посіли: Анна ЗАІКІНА, Ілля БОРЯК, Дмитро ВАКУЛЕНКО, Євген ЛАПІН, Іван САЛАЙ, Павло ТИМЧЕНКО, Вадим САМОЙЛЕНКО, Кирило ЄРМОЛЕНКО, Давид ПУШКАРЬ.

Чемпіонами у віковій групі 1997-1998 р.н. стали: Аліна ЧАЛА, Ірина ВЕНЕДИКТОВА, Карина ФІСУН, Анастасія ВОСКОБОЙНИК, Олександр АРТЮХ, Павло ХАМЛИКА, Віталій ПАРНЕНКО, Денис БАБЕНКО, Олег ГОРБУНОВ, Даніель УХНАЛЬ, Олег ТОРЯНИК.

Чемпіонат м. Суми з панкратіону - це впевнений старт змаганням в новому навчальному році, за підсумками якого буде сформовано збірну команду для участі в чемпіонаті області з панкратіону.

Чабада Віктор
ДжерелоFacebbok VK.com LiveJournal Mail.ru Ya.ru Blogger Одноклассники